Юрій Лисецький — генеральний директор ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА», провідного інтегратора телекомунікаційних та корпоративних інформаційних систем.

У 1983 р. закінчив Київське вище зенітне ракетне інженерне училище ім. С.М. Кірова за спеціальністю «радіотехнічні системи комплексів». Військову службу проходив у Забайкальському військовому окрузі, Сирійській Арабській Республіці, Науково-дослідному інституті протиповітряної оборони  сухопутних військ, Центральному науково-дослідному інституті ЗСУ.

У 2001 р. закінчив Київський Національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана за спеціальністю «міжнародна економіка». У 2004 р. – аспірантуру Інституту мікропроцесорних обчислювальних систем РАН та у 2016 – докторантуру Інституту проблем математичних машин та систем НАНУ. Доктор технічних наук за спеціальністю «Інформаційні технології», член Вченої ради Інституту проблем математичних машин та систем Національної академії наук України та міжнародної редакційної колегії журналу «Програмні продукти та системи». Автор більше ніж 100 наукових праць, у тому числі – 4-х монографій.

Увійшов до рейтингів кращих керівників країни від провідних ділових видань «ТОП-100» та «ГVардія» у 2004 – 2013 рр. Визнаний «Керівником Року України» у 2010 р.; «Кращим керівником року» у 2011 р.; «Бізнесменом року» у своїй галузі у 2012 р.

Нагороджений почесною орденською відзнакою «Суспільне визнання» ІІІ ступеня, орденами «Зірка економіки України» I ступеня, «За заслуги перед Вітчизною», «Професіонал галузі», «Почесний хрест», «Визнання Вітчизни»; золотою медаллю «Професійна слава України»; відзнаками «Передовик економіки України» та «Бездоганна ділова репутація».