Юрій Лисецький — генеральний директор ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА», провідного інтегратора телекомунікаційних та корпоративних інформаційних систем. У 1983 р. закінчив Київське вище зенітне ракетне інженерне училище ім. С.М. Кірова за спеціальністю «радіотехнічні системи комплексів». Військову службу проходив у Забайкальському військовому окрузі, Сирійській Арабській Республіці, Науково-дослідному інституті протиповітряної оборони  сухопутних військ, Центральному науково-дослідному інституті ЗСУ.…

Один із найбільших національних дистриб’юторів з мультипродуктовим портфелем.

Найбільший телекомунікаційний оператор на території Придністров’я.

Надає консалтингові послуги в галузі телекомунікаційних, інформаційних та високих технологій, створенні і підтримці проектів, побудови сучасних мереж, впровадженні «Інтернету речей», супроводі інвестиційних проектів.

Визнаний новатор та провідний світовий постачальник бізнес-рішень для корпоративних комунікацій та спільної роботи у режимі реального часу.

Найбільше об’єднання IT-компаній України для спільного розвитку індустрії інформаційних технологій в країні.

Основною діяльністю компанії є продаж і дистрибуція телекомунікаційного обладнання, комплектуючих, систем відеоспостереження, кабельної продукції і СКС.

Cвітовий лідер у сфері інформаційно-комунікаційних технологій. 83 у переліку 500 найбільших компаній Fortune 500.

Провідний світовий виробник і постачальник рішень для широкосмугового мобільного зв’язку.

Комапнія втілює в життя передові ідеї та впроваджує передові технології.