Хто ми

«Телеком Клуб» — це громадська організація, що об’єднує гравців ринку інформаційно-комунікаційних технологій України. Історія Клубу розпочалася ще у 1998 році. З тих пір основне завдання залишилося незмінним — згуртовувати фахівців, які працюють над розбудовою інноваційної галузі ІКТ. За 20 років змінилася ідеологія самої галузі: від постачальника послуг зв’язку, до фундаменту для розбудови цифрової економіки.

Держава визнала на стратегічному рівні, що саме цифрова економіка дозволить Україні досягти економічної стабільності, фінансового та соціального зростання. Наразі ми маємо все необхідне для цього: інноваційний бізнес, експертне середовище, інтелектуальний ресурс та бажання працювати на користь майбутнього України. «Телеком Клуб» виступає в цьому питанні комунікаційним майданчиком. Члени Клубу щомісяця збираються на засідання для обговорення актуальних питань галузі. Активними учасниками таких зібрань є і керівники органів державної влади, які розуміють, що виключно у діалозі з бізнесом можна знайти ефективні рішення поставлених задач.

У своїй роботі «Телеком Клуб» використовує наступні інструменти:

  1. Збір, аналіз та розповсюдження інформації про галузі ІКТ в Україні та світі
  2. Новини світових цифрових економік
  3. Регулярні засідання членів
  4. Вітчизняні та міжнародні виїзні засідання
  5. Семінари та практикуми від представників компаній України та світу

У своїй діяльності «Телеком Клуб» вже давно вийшов за межі статутної діяльності. Ми впевнені, що спільними зусиллями та у відкритому діалозі зможемо досягти загальнодержавної мети — сильної інноваційної економіки. Вже давно вийшли за рамки роботи однієї галузі — в цьому основна перевага та цінність «Телеком Клубу»!

0
Років
0
Членів
0
Досягнень